Social field (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Not a valid URL.
vi: Không phải URL hợp lệ.

en: Fields
vi: Các trường
