Social field (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
