Social field (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Not a valid URL.
cy: Ddim yn URL dilys.

en: Fields
cy: Meysydd
