Social field (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Icons
da: Ikoner

en: Not a valid URL.
da: Ikke en gyldig URL.

en: Fields
da: Felter

en: Add more
da: Tilføj mere

en: View services
da: Vis tjenester
