Social field (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Fields
fa: فیلدها

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر
