Social field (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Not a valid URL.
hi: एक मान्य यूआरएल नहीं है|

en: Fields
hi: क्षेत्र
