Social field (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە
