Social field (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Not a valid URL.
mn: Хүчингүй URL
