Social field (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
