Social field (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Icons
sv: Ikoner

en: Not a valid URL.
sv: Inte en giltig URL.

en: Fields
sv: Fält

en: Service
sv: Tjänst

en: Add more
sv: Lägg till fler
