Social field (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
