Social field (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Fields
az: Sahələr
