Social field (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Fields
bs: Polja
