Social field (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Fields
eo: Kampoj
