Social field (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
