Social field (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Icons
pl: Ikony

en: Not a valid URL.
pl: URL jest błędny.

en: Fields
pl: Pola

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Validation pattern
pl: Wzór walidacji

en: View services
pl: Zobacz usługi
