Social field (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Fields
se: Giettit
