Social field (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Icons
sk: Ikony

en: Not a valid URL.
sk: Neplatná adresa.

en: Fields
sk: Polia

en: Service
sk: Služba
