Social field (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar
