Social field (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Fields
bn: ফিল্ড
