Social field (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Icons
et: Ikoonid

en: Fields
et: Väljad

en: Service
et: Teenus
