Social field (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
