Social field (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Not a valid URL.
hr: Nije ispravan URL.

en: Fields
hr: Polja
