Social field (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Fields
hy: Դաշտեր
