Social field (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Fields
is: Svæði
