Social field (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Icons
ja: アイコン

en: Fields
ja: フィールド

en: Service
ja: サービス

en: Add more
ja: さらに追加
