Social field (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस
