Social field (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Icons
pt: Ícones

en: Not a valid URL.
pt: URL inválida.

en: Fields
pt: Campos

en: Service
pt: Serviço

en: Add more
pt: Adicionar mais

en: Icon class
pt: Classe de ícone
