Social field (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Icons
ru: Иконки

en: Not a valid URL.
ru: Неправильный адрес.

en: Fields
ru: Поля

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Delete service
ru: Удалить сервис

en: View services
ru: Просмотр услуг
