Social field (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj
