Social field (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
