Social field (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
