Social field (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
