Social field (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Icons
ca: Icones

en: Not a valid URL.
ca: No és una URL vàlida.

en: Fields
ca: Camps

en: Service
ca: Servei
