Social field (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Icons
cs: Ikony

en: Not a valid URL.
cs: Neplatná URL adresa.

en: Fields
cs: Pole

en: Service
cs: Služba
