Social field (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Icons
fi: Ikonit

en: Not a valid URL.
fi: Verkko-osoite ei kelpaa.

en: Fields
fi: Kentät

en: Add more
fi: Lisää lisää
