Social field (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Icons
gl: Iconas

en: Not a valid URL.
gl: Non é unha URL válida.

en: Fields
gl: Campos

en: Service
gl: Servizo
