Social field (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Service
lt: Paslauga
