Social field (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
