Social field (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
