Social field (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Not a valid URL.
ro: Nu este un URL valid.

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
