Social field (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்
