Social field (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Icons
tr: İkonlar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Add more
tr: Ekle
