Social field (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Fields
ar: الحقول
