Social field (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Not a valid URL.
el: Μη έγκυρο URL.

en: Fields
el: Πεδία
