Social field (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Icons
fr: Icônes

en: Not a valid URL.
fr: Cette URL n'est pas valide.

en: Fields
fr: Champs

en: Service name
fr: Nom du service

en: Add more
fr: Rajouter

en: View services
fr: Voir les services
