Social field (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Icons
he: אייקונים

en: Fields
he: שדות
