Social field (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Fields
jv: Field
