Social field (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Not a valid URL.
oc: Aquesta URL es pas valida.

en: Fields
oc: Camps

en: Add more
oc: Rapondre
