SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Account
am: መለያ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
